Zakopané a kúpele Terma Bania

Zakopané a kúpele Terma Bania

Už Vás niekedy napadlo čo znamená skratka SPA? Skladá sa z troch latinských slov: sanus per aqua, čo v preklade znamená: vodou k zdraviu. V praxi sa výraz SPA najčastejšie spája práve s kúpeľmi, v ktorých sa nachádza liečivá termálna voda. A keďže vychytené maďarské kúpele máme už celkom dobre zmapované, na rad prišli tie poľské.

Vybrali sme si Podhalie, čo je oblasť nachádzajúca sa v južnej časti Poľska, na úpätí Vysokých Tatier a okrem atraktívneho horského prostredia  je celá popretkávaná termálnymi kúpeľmi.

Aby sme spojili príjemné s užitočným, pripravili sme pre Vás jednodňový výlet pozostávajúci z krátkej prechádzky mestečkom Zakopané s priľahlou horou Gubalowka a z návštevy jedných z najobľúbenejších kúpeľov v tejto oblasti: Terma Bania, ktoré kombinujú výhody aquaparku a termálnych kúpeľov. Vnútorné i vonkajšie bazény sú naplnené termálnou vodou, pričom teplota sa udržiava medzi 34 – 38 °C po celý rok. Viac info o kúpeľoch: TU

VSTUPNÉ:

vstup na 2,5hod 105PLN/25€, senior 60+ 95PLN/23€

vstup na 4,5hod 135PLN/30€, senior 60+ 125PLN/25€

platba možná aj platobnou kartou

PROGRAM:

07:00 hod: odchod zo ZH (viď prihlasovací formulár)

09:00 hod: príchod do Zakopaného, prechádzka po ulici Krupowki, Dom hore nohami, následne presun zubačkou na horu nad mestom Gubalowka (spiatočný lístok 4-6€)

14:30 hod: odchod do kúpeľov – pobyt cca 4 hod

18:00 hod-odchod domov s približným príchodom o 21:30 hod

CENA VÝLETU: 45€

zahŕňa prepravu a sprievod

nezahŕňa vstupné do kúpeľov a na lanovku na Gubalowku

V prípade záujmu vyplňte prosím PRIHLASOVACÍ FORMULÁR:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
v prípade viacerých osôb uveďte prosím ich mená
Vaše nástupné miesto
Predbežne obsadené:
GDPR súhlas
VŠEOBECNÉ PODMIENKY súhlas